Now Reading:

How I Met Your Dad’in Senaryosu İnternete Sızdı

How I Met Your Dad’in Senaryosu İnternete Sızdı

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran ve bir döneme damgasını vuran How I Met Your Mother‘ın bayrağını devralacak How I Met Your Dad‘in senaryosu internete düştü. HIMYM‘ın spin-off’u olarak isimlendirilen HIMYD‘in kadrosu daha önceden kesinleşmiş ve dizi hakkındaki bilgiler bizler ile paylaşılmıştı.

Spin-off’un sızan senaryosunda karakter detayları ortaya çıkmış oldu. Başrollerinde; Tiya Sircar, Greta Gerwig, Drew Tarver, Andres Holm ve Andrew Santino gibi isimlerin yer alacağı diziden işte öğrendiklerimiz;

  • Ana karakterimiz Sally, yaklaşık bir yıl evli kaldığı eşi Gavin‘den ayrılıp erkek kardeşi Danny‘nin yanına taşınır. Danny, kardeşinin misafir olarak kalacağını düşünse de öyle olmayacak ve Sally kardeşinin evine yerleşecektir.
  • Diğer ana karakterlerden Juliet, Sally‘nin yakın arkadaşıdır ve ona IT elemanı olan Frank‘i ayarlar. Frank ile buluşmaya giden Sally, aşırı bir şekilde seksi olmaya çalıştığı için  görüşme oldukça ilginç geçer. Ve yemek sırasında Frank panik atak geçirir.
  • Bu komik buluşmanın etkisi ile Sally eski kocası ile barışmaya karar verir ve konuşmaya gider ancak neden ayrılık kararı aldıklarını kısa bir süre içerisinde anlarlar. Dizinin son sahnesinde ise tüm ekip gelecek günler için bir bardak kadeh kaldırır.
Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin