Now Reading:

House of Cards Çekimleri Tekrar Başlıyor

House of Cards Çekimleri Tekrar Başlıyor

Netflix platformunda yayınlanan popüler politik drama dizisi House of Cards‘ın altıncı ve final sezonunun çekimleri kaldığı yerden devam edecek. Dizinin çekimleri, Kevin Spacey‘nin çirkin taciz skandalının ortaya çıkmasının ardından kısa bir süre durmuş ve prodüksiyon yaklaşık bir aylık araya girmek zorunda kalmıştı.

Dizinin final sezonunun çekimleri 8 Aralık tarihinde kaldığı yerden devam edecek. Haber, House of Cards‘ın yapımcı şirketi Media Rights Capital‘ın oyuncu ve teknik ekibe gönderdiği bir mektupla duyuldu.

Deadline‘nın yayınladığı metinde, şirket çalışanı Pauline Micelli ekibe sabırlı oldukları için minnetini sundu. Çekimlerin 8 Aralık tarihinden itibaren başlayacağını, dolayısıyla 27 Kasım ve 8 Aralık arasındaki bekleme sürecinde de taraflarına ödeme yapılacağını belirtti. Micelli ayrıca bu süreçte, “prodüksiyonun bir kişiden daha önemli olduğunu” öğrendiklerini aktardı.

Yapımcı şirket tarafından yapılan bu açıklama, çok uzun süredir belirsizliklerle boğuşan dizi ekibi ve hayranları için mutluluk verici oldu. Zira bu süreçte Spacey‘in diziden uzaklaştırıldığı açıklanmış, Netflix tarafından Spacey‘nin bulunduğu herhangi bir House of Cards yapımında yer almayacaklarına dair net bir bildiri gelmiş ve House of Cards‘ın kaderi tam bir belirsizlikle karşı karşıya kalmıştı.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin