Now Reading:

Homeland’ın 5. Sezonu Almanya’da Çekilecek

Homeland’ın 5. Sezonu Almanya’da Çekilecek

Showtime kanalında 2011 yılında yayımlanmaya başlayan ve geride bıraktığı 4 sezonuyla birlikte kendisine sağlam bir izleyici kitlesi oluşturan Homeland dizisi, yeni sezonda Almanya‘da çekilecek. Dizinin bundan önceki sezonları, Orta Doğu ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde çekilmişti. Ve Showtime kanalının yaptığı son açıklamaya göre, 2015 yılı sonbaharında başlayacak olan 5. sezon Almanya’da çekilecek.

Homeland, Berlin’de bulunan Studio Babelsberg‘te önümüzdeki yaz aylarında çekilecek ve dizi, Almanya’da bütün sezonu çekilen ilk Amerikan dizisi olacak. Dizinin yaratıcılarından Howard Gordon ve Alex Gansa‘nın yaptığı açıklamaya göre; yapımda 2 yıllık bir zaman atlaması yaşanacak, Carrie artık ajanlık görevini sonlandırarak kendisini CIA’den uzak tutacak. Berlin’de ise özel bir güvenlik firmasında çalışacak.

Yapımın başrollerinde Mandy Patinkin, Claire Danes ve Damin Lewis gibi isimler bulunuyor. Homeland’ın toplam 12 bölümden oluşacak 5. sezonu Eylül, Ekim ayları gibi Showtime kanalındaki yerini alacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.