Now Reading:

Game of Thrones’tan Marvel Dünyasına Transfer

Game of Thrones’tan Marvel Dünyasına Transfer

ABC ve Marvel için oldukça büyük bir karmaşa haline gelen The Inhumans‘ta işler rayına oturmaya başladı. Dizi, ilk büyük transferini de yaparak iddiasını ortaya koydu.

Game of Thrones‘un ikinci sezonundan altıncı sezonuna kadar canlandırdığı Ramsey Bolton karakteriyle dünya çapında bir tanınırlığa kavuşan Iwan Rheon, The Inhumans kadrosuna kötü karakter olarak dahil oldu.

Başarılı oyuncu yapımda Kral olan kardeşine kendini adayan zeki ve çekici Maximus karakterini canlandıracak. Serseri ve tahmin edilemez yanları da bulunacak karakter hakkında konuşan Marvel‘den Jeph Loeb, “Iwan’ın kötü karakteri oynama konusundaki başarılarını biliyoruz. Kadromuza katıldığı için çok şanslıyız.” dedi.

Geride bıraktığımız yaz aylarında film olarak 2018 yılında beyaz perdede göreceğimizi söylenen yapımın tarihi önce 2019’a çekilmiş, ardından da iptal edilmişti. Black Bolt ve kraliyet ailesinin daha önce anlatılmamış bu farklı hikayesini ekranlara getirecek The Inhumans‘ın ilk iki bölümü IMAX‘ın desteği ide sinemalarda da gösterilecek.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin