Now Reading:

Game of Thrones 6. Sezon 2. Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones 6. Sezon 2. Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones için geri sayım hızla devam ediyor. Büyük bir heyecan ve merakla beklediğimiz Game of Thrones’un 6. sezonundan yeni bir fragman daha yayınlandı. Önceki fragmanın aksine olayların gidişatına yönelik daha çok detay içeren 2. fragman iştahımızı daha da kabartmış durumda!

Geçtiğimiz sezon çok çarpıcı bir şekilde sezon finali yapan ve aradan geçen uzun sürenin ardından nihayet 12 gün sonra yani 24 Nisan‘da başlayacak olan Game of Thrones’ta bu sezon taşlar yerinden oynayacak. Özellikle Jon Snow’un akibetinin ne olacağını kimse bilmiyor. Aylardır ortaya atılan çeşitli teorilerin doğru olup olmadığı, Jon Snow’un gerçekten ölüp ölmediği veya daha sonra dirilerek dönüp dönmeyeceğini merakla beklerken, yayınlanan sinopsisteki “Jon Snow ölür. Daenerys güçlü bir adamla tanışır. Cersei kız kardeşini tekrar görür” sözleri kafaları iyice karıştırmıştı.

Her ne kadar bu sinopsis’te Jon Snow’un öldüğünden kesin olarak bahsedilse de hala dizinin ve Jon Snow’un hayranları açık bir kapı bulma umuduyla Jon Snow’a inanmaya devam ediyor. Hall of Faces ismiyle yayınlanan ve geniş bilgilerin yer aldığı diğer videoda hem ölen bazı karakterleri hem de Jon Snow’a dair bilgileri görmüştük. Yeni yayınlanan fragmanda ise Daenerys’in esir alındığını, ejderhasının inanılmaz derecede büyüdüğünü ve Cersei’nin yeniden gücünü topladığını görüyoruz. Arya  Stark’ın ise artık ikinci şansını kullandığını, daha da farklı bir güce kavuştuğunu görmek mümkün. 6. sezonda önceki sezonlarda olduğu gibi büyük savaşlar izleyeceğiz ancak bunun sayısının daha çok olacağı yönünde bir izlenim edindik. Sansa Stark’ın ise neler yapacağını hep birlikte göreceğiz. Tabii ki bir diğer nokta da ak yürüyenler. Artık çok daha yakındalar ve bu sezon daha sık göreceğiz.

Game of Thrones 2. Fragman İzle

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin