Now Reading:

FOX 6 Yeni Dizisini Açıkladı

FOX 6 Yeni Dizisini Açıkladı

2016-2017 dizi sezonuna iyi bir başlangıç yapmak isteyen FOX, merakla beklenen altı yeni projesini açıkladı. FOX, Lethal Weapon ve The Exorcist gibi uyarlamaların yanı sıra A.P.B., Making History, Pitch ve The Mick gibi yeni dizileri de programına aldığını duyurdu.

Dizilerin Konuları:

Lethal Weapon: Dedektif Martin Riggs, eşinin ve bebeğinin ölümünün ardından yeni bir başlangıç yapmak ister ve Los Angeles’a taşınır. Dedektifimiz, stressiz bir yaşam sürdürmeye çalışan Roger Murtaugh ile ortak olur ve heyecan başlar.

The Exorcist: William Batty‘nin 1971 yılında kaleme aldığı Şeytan adlı kitabından uyarlanacak dizinin kadrosunda Alfonso Herrera, Geene Davis ve Ben Daniels gibi isimler yer alacak.

A.P.B.: Çok sevdiği sevgilisinin öldürülmesinden sorumlu tutulan masum bir teknoloji milyarderinin yaşadıklarının konu edileceği A.P.B.‘nin kadrosunu merakla bekliyoruz.

Making History: Başrollerinde Adam Pally, Yassir Lester ve Leighton Meester gibi isimlerin yer alacağı yapımda, zamanda yolculuk yapan bir grubun hikayesi konu edilecek.

The Mick: Zengin kız kardeşinin şımarık çocuklarına bakmak zorunda kalan bir kadının hikayesinin anlatılacağı The Mick‘in başrolünde Kaitlin Olson yer alacak.

Pitch: Dizinin konusu, senaryosu ya da oyuncu kadrosuyla ilgili herhangi bir bilgi henüz verilmedi.

 

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin