Haber

Essie Davis, Game of Thrones Ekibine Katıldı

Yeni sezon hazırlıklarını son hızda sürdüren Game of Thrones dizi ekibi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Öyle ki yapıma geride bıraktığımız haftalarda, Pliou Asbaek (Euron Greyjoy), Freddie Stroma (Dickon Tarly) ve Richard E. Grant gibi isimler dahil olmuştu.

Essie Davis

Dizi ekibine son olarak katılan isim ise Essie Davis oldu. Davis‘i Matrix Reloaded, Matrix Revolutions, The Babadook ve Burning Man gibi yapımlardan tanıyoruz. Ancak başarılı oyuncunun Game of Thrones‘un 6. sezonunda hangi karakteri canlandıracağı henüz netlik kazanmadı…

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Oyuncu seçimlerini bizden iyi bildikleri kesin malayani laflara gerek yok. Zaten nasıl bir rolü oynayacağı dahi kesinlik kazanmamış ‘kadın baya yakışırmı bilemem’ ne demek, belki yaşlı rolü oynayacak? Ya arkadaş bir kerede ‘bilmiyorum’ demeyi öğrenin ya..

    1. Şimdi fark ettim de hafif saldırı üsluplu yazmışım, kusura bakma :). Fakat demek istediğim senin zevklerini eleştirmek değildi, kimse kimsenin zevkine karışamaz zaten, yanlış anlamışsın, sakin ol ve rahatla. Benim eleştirdiğim şey; henüz rolü belirli olmaya bir kimsenin rolüne yakışıp yakışmayacağını ayrıca (rolüne sağlayacağı uyum açısından) yaşlı olup olmamasını (çünkü oynayacağı rol de belki yaşı rolü, nereden bilebilirsin?) söylemenin mantıksızlığı idi. Hani Essie Davis ‘şu’ rolde oynayacak denildiğinde yazsaydın yazdıkların mantıklı olabilirdi, ama rolü bilinmeyen bir oyuncunun oynayacağı rol hakkında ‘yakışırmı bilemem’ demek mantıksız olduğu için yazdım yorumu, umarım açıklayabilmişimdir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu