Yeni sezon hazırlıklarını son hızda sürdüren Game of Thrones dizi ekibi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Öyle ki yapıma geride bıraktığımız haftalarda, Pliou Asbaek (Euron Greyjoy), Freddie Stroma (Dickon Tarly) ve Richard E. Grant gibi isimler dahil olmuştu.

Essie Davis

Dizi ekibine son olarak katılan isim ise Essie Davis oldu. Davis‘i Matrix Reloaded, Matrix Revolutions, The Babadook ve Burning Man gibi yapımlardan tanıyoruz. Ancak başarılı oyuncunun Game of Thrones‘un 6. sezonunda hangi karakteri canlandıracağı henüz netlik kazanmadı…

9 Comments

 • LeylaKoparan, 14 Eylül 2015 @ 11:34

  dizi ekibi çok sağlam, gerçekten seçtikleri her oyuncu harika yakışıyor rolüne

 • ahmetbul, 14 Eylül 2015 @ 12:01

  kadın baya yaşlı yakışırmı bilemem

 • Yahya, 21 Eylül 2015 @ 03:34

  Oyuncu seçimlerini bizden iyi bildikleri kesin malayani laflara gerek yok. Zaten nasıl bir rolü oynayacağı dahi kesinlik kazanmamış ‘kadın baya yakışırmı bilemem’ ne demek, belki yaşlı rolü oynayacak? Ya arkadaş bir kerede ‘bilmiyorum’ demeyi öğrenin ya..

 • ahmetbul, 23 Eylül 2015 @ 14:14

  yahya zevkimi sana sormayacağım.ben beğenmedim varmı!

 • ahmetbul, 23 Eylül 2015 @ 14:15

  yahya zevke göre değişir.beğenmedim varmı bi diyeceğin!

  • Yahya, 24 Eylül 2015 @ 22:37

   Şimdi fark ettim de hafif saldırı üsluplu yazmışım, kusura bakma :). Fakat demek istediğim senin zevklerini eleştirmek değildi, kimse kimsenin zevkine karışamaz zaten, yanlış anlamışsın, sakin ol ve rahatla. Benim eleştirdiğim şey; henüz rolü belirli olmaya bir kimsenin rolüne yakışıp yakışmayacağını ayrıca (rolüne sağlayacağı uyum açısından) yaşlı olup olmamasını (çünkü oynayacağı rol de belki yaşı rolü, nereden bilebilirsin?) söylemenin mantıksızlığı idi. Hani Essie Davis ‘şu’ rolde oynayacak denildiğinde yazsaydın yazdıkların mantıklı olabilirdi, ama rolü bilinmeyen bir oyuncunun oynayacağı rol hakkında ‘yakışırmı bilemem’ demek mantıksız olduğu için yazdım yorumu, umarım açıklayabilmişimdir.

   • ahmetbul, 27 Eylül 2015 @ 13:41

    yorumun sert geldiği için cevap verme isteğinde bulundum.kusurum olduysa özür dilerim

    • Yahya, 2 Kasım 2015 @ 23:44

     yok estağfirullah ne kusru :). burada hatalı olan biri varsa, o da benim zaten, asıl ben özür dilerim senden

 • ahmetbul, 30 Kasım 2015 @ 16:33

  winter is coming diziyle ilgili bildiğim tek şey bu.

Bir cevap yazın