Now Reading:

Erol Afşin Homeland’e Katıldı

Erol Afşin Homeland’e Katıldı

Bu yıl yaşanan ırkçılık karşıtı protesto ile adından sıklıkla söz ettiren, Emmy ve Altın Küre ödüllü Homeland dizisine Erol Afşin dahil oldu. 5. sezonu devam eden dizide Erol Afşin, Utku isimli bir karakteri canlandıracak.

erol_afsin_utku_homeland

Daha önce Mustang isimli sinema filminde rol alan ve başarılı bir performans sergileyen Afşin, Homeland’in senaryosunda cihatçı bir genç olarak ekranlarda olacak. Homeland dizisine katılması ile ilgili açıklamalarda bulunan Erol Afşin şunları söyledi:

Evimde otururken bir anda telefon çaldı. “Bize bir video gönderebilir misiniz, sizi Homeland’in seçmelerine alacağız” dediler. Ben de “Olur” yanıtı verdim dedi. Ardından senaryoyu isteyen Afşin:”15 dakika geçmeden metin gönderildi, ben de kısa sürede ezber yaparak, telefonumla deneme çekimi yaptım ve gönderdim” dedi. “Aradan bir süre geçti ve dönüş yapılmadı, aramadıklarına göre olmadı diye düşündüm. Tam o sıralarda yeniden aradılar ve size iki rol teklif edeceğiz, hangisini düşünürsünüz dediler. Ben de hiç düşünmeden üç gün sonra kendimi sette buldum” dedi.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

3 yorum var

  • ahmetbul

    ne güzel.Böyle şeyler görmek istiyoruz artık.Sibel kekillidede bu kadar gururlanmıştım.

  • Yahya

    Şu konuya gelse “zaten bizim oyuncuları ya cihatçı ya p*rnocu olarak alırlar” diyecek olan milli eziklerimize bazen hak vermiyor değilim.

  • ahmetbul

    adamda tam ıraklı tipi var.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.