Now Reading:

Emilia Clarke ve Nikolaj Coster-Waldau’dan Müzikal Performans

Emilia Clarke ve Nikolaj Coster-Waldau’dan Müzikal Performans

İngiltere’de birkaç yılda bir düzenlenen ve Afrika’daki yoksul genç ve çocukların daha iyi şartlar altında yaşayabilmeleri için düzenlenen ve dünyanın en büyük bağış etkinlikleri arasında yer alan Red Nose Day yani Kırmızı Burun Günü etkinliği kapsamında Game of Thrones dizisi oyuncusu Emilia Clarke şarkıcılığa soyundu.

İlk defa İngiltere dışında düzenlenen etkinlik Amerika’da gerçekleşti ve oldukça keyifli geçen performanslara tanıklık etti. Öte yandan başka ünlülerin de katılımlarıyla bu seneki bağış etkinliği çok daha aktif gerçekleşti. Tabi ki en çok dikkat çeken ve beğeni toplayan performans ise Coldplay ve Game of Thrones oyuncularının bir araya gelmesiyle oluştu.

Bir diğer performans ise, Game of Thrones: The Musical isimli ve gerçekten kaliteli bir iş olan, dizinin evrelerinin müzikal şeklinde anlatıldığı bir hazırlık olmuş.

Emilia Clarke‘ın güzel ve başarılı performansına Nikolaj Coster- Waldau‘nun romantik dokunuşlar eklediği parça kulağa gayet keyifli geliyor.

Son olarak haberimize ufak bir teaser’la son verelim. İşte karşınızda Red Wedding‘i şarkılaştıran Game of Thrones ve Coldplay ekibi bir arada…

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.