Now Reading:

Efsane Yapım Geri Mi Dönüyor?

Efsane Yapım Geri Mi Dönüyor?

FOX kanalında 2005 ve 2009 yılları arasında yayımlanmış ve Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Prison Break dizisi için, çok heyecan verici bir söylenti yayılmaya başladı. Öyle ki FOX kanalı efsane dizisini geri mi getiriyor?

TVLine‘da yayımlanan bir habere göre FOX yetkilileri, Dominic Purcell ve Wentworth Miller‘ın başrollerinde yer aldığı yapımın geri dönebileceğinin sinyallerini verdi. FOX ekibi, efsane ikiliyi bir araya tekrar getirerek mini bir dizi oluşturmak istiyor.

Aslında proje şu ana kadar sadece söylenti aşamasında yer alıyor ancak ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek pozitif düşünmek istiyoruz. Tabi ki bunu söylememizin bir de dayandığı bir nokta var. Öyle ki, kanal yöneticilerine yöneltilen, “Prison Break geri mi dönecek?” sorusu üzerine olumsuz bir cevap gelmedi.

The Flash dizisi için tekrar bir araya gelen Dominic Purcell ve Wentworth Miller ikilisi belkide Prison Break içinde bir araya gelirler. Öyle ki son zamanlarda eski dizileri tekrar hayata döndürme revaçta iken belki tekrar eski günleri yad ederiz.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin