1987 ve 1995 yılları arasında yayımlanmış ve efsane diziler arasındaki yerini almış, komedi ve aile dizisi olan Full House dizisi ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Yayımlandığı dönemde Dünya genelinde büyük bir takipçi kitlesine kavuşmuş Full House dizisi Netflix kanalında yayımlanacak. Ve dizi toplam 13 bölümden oluşacak. Bu yeni uyarlamanın ismi ise Fuller House olacak. Dizinin çekimlerine önümüzdeki yaz aylarında başlanacak ve 2016 yılının ilk aylarında izleyicinin beğenisine sunulacak.

Geride bıraktığımız ay, Netflix kanalı aslında yapımı duyurmuştu ancak dün yapılan açıklamayla birlikte her şey kesinleşti ve bir döneme damgasını vuran Full House, Fuller House ismi ile geri dönüyor.

Yapımın başrol kadrosunda yer alacak isimler ise şöyle; Andrea Barber, Candace Cameron Bure ve Jodie Sweetin. Öte yandan dizinin yapımcısı John Stamos ise Jesse karakteri ile yapımın içinde de yer alacak. Dizi ekibine eşlik edecek diğer oyuncular ise; Bob Saget, Ashley Olsen, Lori Loughlin, Dave Coulier ve Mary Kate.

Yapımın konusuna bakacak olursak, D.J. San Francisco şehrinde yaşamaktadır ve hamiledir. Bu hamilelik sürecinde eşinden ayrılmış ve 12 yaşındaki büyük oğlu J.D. ve 7 yaşındaki küçük oğlu Max ile artık başa çıkamamaktadır. Zaten hamile olan ve zorlu bir süreç geçiren D.J.’nin yardımına kız kardeşi Stephanie ve en yakın arkadaşlarından olan Kimmy koşacak ve ona yardım etmek için evine yerleşeceklerdir.

Bir cevap yazın