Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Marvel‘in çizgi roman kahramanı Daredevil bu yıl Netflix‘te ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yılın kuşkusuz en dikkat çeken projelerinden birisi olan Daredevil’den yeni haberler gelmeye başladı. Kısa bir süre önce yayımlanan ilk fotoğrafta Daredevil’ı siyah kostüm içerisinde görmüş ve hayal kırıklığına uğramıştık.

Ancak bu durumun geçici olduğunu görebiliyoruz. Comics Contiuum‘a açıklamalarda bulunan Joe Quesada şunları söyledi:”Hikaye bildiğiniz gibi gerçek bir dünyada geçiyor. Matt’in (Daredevil) hikayesini insanlara aktarırken belirli çizgilere, dengelere saygı göstermeliyiz. Sokaklardaki mücadelesi ilerledikçe, Matt’in kostümü üzerindeki değişiklikler de devam edecek, yeni çizgiler eklenecek” dedi.

Daredevil’ın senaristi Steven D. Knight ise:”Matt’in kostümü başlarda farklı olacak ancak ilerleyen zamanlarda bilinen kırmızı klasik kostüme dönüşecek. Çünkü o kostüm olmadan Daredevil olmazdı. Bu kostüm sürecini hep birlikte izleyeceğiz ve süreci yakından takip edeceksiniz” şeklinde bir açıklama yaptı.

10 Nisan‘da Netflix’te yayımlanacak dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak.


administrator

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Bir cevap yazın