Now Reading:

Damien Geri Dönüyor!

Damien Geri Dönüyor!

Kült bir korku filmi olan ve ülkemizde de ‘Kehanet‘ adıyla yayınlanan The Omen‘ın devamı niteliğinde olacak ve A&E kanalında yayınlanacak Damien dizisi geliyor! Geride bıraktığımız ay dizinin Lifetime adlı kanalda yayınlanacağı açıklanmış fakat çıkan anlaşmazlıklar sonucunda dizi ekibi A&E ile anlaşmıştı. Bir de fragmanı yayınlanan diziye biraz göz atalım.

Damien Konusu Nedir?

Damien adlı yeni dizide, sizlerinde tahmin edeceği üzere The Omen‘ın başrolünde yer alan küçük arkadaşımız Damien‘ın yetişkinlik dönemi bizlere aktarılacak. Damien Thorn adlı karaktere hayat verecek isim ise, Homeland ve Merlin gibi dizilerden tanıdığımız Bradley James olacak. James’e Oscar adaylığı da bulunan ve Once Upon A Time dizisinden tanıdığımız Barbara Hershey, House of Lies’dan tanıdığımız Megalyn Echikunwoke ve Better Call Saul kadrosunda yer alan Omid Abtahi eşlik edecek.

The Omen Damien

Robert Thorn‘un eşi üzüntüyle sonuçlanan bir doğum yapar. Thorn eşinin üzülmemesi için bir başka bebeği sahiplenir ve bu durumdan eşine bahsetmez. Fakat sahiplendikleri bebek büyüdükçe tuhaf olaylar da peşinden gelecektir. İntihar ve ölümlerin ardından baba kendisini oğlunun gizemini çözmeye adar. Ve oğlunun şeytanla olan yakın ilişkilerine dair ipuçları bulur.

Damien 1.Sezon Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.