Now Reading:

Cristin Milioti, Fargo’da

Cristin Milioti, Fargo’da

How I Met Your Mother ve A to Z yapımlarından tanıdığımız Cristin Milioti, FX kanalının başarılı yapımlarından olan Fargo dizisinin 2.sezonuna katıldı.

How I Met Your Mother dizisinin son sezonunda karşımıza merakla beklediğimiz kız olarak çıkan Cristin Milioti ardından The Wolf of Wall Street filmindeki başarılı oyunculuğu ile birlikte dikkatleri üzerine çekmiş ve bir çok olumlu eleştiri almıştı. Ardından ekranlara çok uzak kalmayacağını düşündüğümüz başarılı oyuncu deadline‘da yayınlanan bir haber ile bizleri haklı çıkardı. Ve yapılan haberde Fargo‘nun 2. sezonunda yer alacağı ve polis Lou Solverson‘ın eşi ve Rock County’in Şerifi Hank Larsson‘ın kızı “Betsy” rolü ile birlikte ekranlara hızlı bir dönüş yapacak. Yapılan haberlere göre Betsy, göründüğü kadar yumuşak değil ve ev temizliği yapıyormuş gibi silah temizleyebiliyor imiş.

Ayrıca belirtelim ki, Fargo’nun 2.sezonuna Cristin Milioti’nin eşi rolünde bulunan Patrick Wilson ve babası rolünü üstlenen Ted Danson‘ın dışında Jean Smart ve Michael Hogan‘ın da dahil olduğunu sizlere söyleyelim.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.