Haber

Constantine Geri Dönüyor!

24 Ocak 2014 tarihinde 1. sezon 1. bölümüyle ekranlara gelen Constantine, sürekli düşen reytingleri nedeniyle ilk sezonun sonunda iptal edilmiş, binlerce kişinin sosyal medya üzerinden protesto ve taleplerine rağmen dizi rafa kaldırılmıştı. Daha sonra NBC‘nin diziyi alacağı yönünde iddialar ortaya atılmasına rağmen, hiçbir kanal harekete geçmedi ve Constantine serüveni sona erdi.

Ta ki bugüne kadar. DC Comics evreninden olan Constantine, yine DC’nin en popüler karakterlerinden ve günümüzün en çok izlenen dizilerinden Arrow‘a geliyor. Üstelik Constantine karakterini yine Matt Ryan canlandıracak.

Farklı dizilerin paylaşılan evrenlerde bir araya gelebilmesi, iptal edilen dizileri ve sevilen karakterleri tekrar izleyebilmeye olanak sağlıyor. John Constantine’de işte bu sayede özel bir bölümle, en azından hakkını vererek iyi bir veda için zemin hazırlanıyor. The CW’de yayımlanan The Flash ve Arrow‘da da sık sık bu tip durumlar olabiliyor. Özel bölümle Arrow’a konuk olacak John Constantine, Arrow ile birlikte sıkı bir şekilde kötülere karşı mücadele verecekler.

dizimood

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu