Netflix’in reyting rekorlarını alt üst eden, fenomen dizisi “La Casa De Papel“in jenerik müziği konusunda ilk bölümünden itibaren gelen çeşitli eleştiriler dizinin yapımcılarını harekete geçirdi ve diziye göre çok yavaş kaldığı söylenen jenerik müziği Türk DJ Burak Yeter tarafından yeniden yorumlandı.

Cecilia Krull imzalı My Life Is Going On isimli şarkıya yaptığı remix ile dizinin yapımcıları tarafından da çok beğenilen versiyonu yeni sezonda kullanılmak üzere resmiyet kazandı.

2016 yılında Tuesday isimli parçayla çok uzun süre gündemde kalan Yeter’in hazırladığı aranje 22 Haziran’da tüm dijital mecralarda yayınlandı ve dünya genelinde büyük beğeni topladı. Böyle bir projenin parçası olmaktan son derece mutlu ve gururlu olduğunu dile getiren Burak Yeter, yeni sezonu heyecanla beklediğini de sözlerine eklerken; dizinin 3’üncü sezonunun 2019 yılında geleceği bilgisi dizi hayranlarını daha da heyecanlandırdı. 3’üncü sezonda İstanbul isimli bir karakterin olacağı da konuşulurken, bu karaktere kimin hayat vereceği ise şu an için bir merak konusu.

Bir cevap yazın