Now Reading:

Braquo’dan Üzücü Haber

Braquo’dan Üzücü Haber

Braquo 5.Sezon Olacak Mı?

2009 yılında yayınlanmaya başlayan ve üç sezondur kendi yolunda sessiz sakin ilerleyen Braquo‘da yeni gelişmeler yaşanıyor. Dizinin yaratıcısı Olivier Marchal yaptığı açıklamada, dizinin dördüncü sezonunun son sezon olacağını dizinin hayranları ile paylaştı.

Eddie Caplan ve arkadaşlarına veda edeceğimiz son sezonun ana konusu ise şöyle; Walter Morlighem‘in geride bıraktığımız sezon çıkan bir çatışmada Türk mafya, Oruç Baba‘nın oğlunu öldürmesiyle işler karışmıştı. Uluslararası bir mafya olan Oruç Baba ile mücadele edecek Caplan ve Morlighem diğer bir yandan da Roxane‘in canlı olarak gömüldüğü yeri Vogel’den öğrenmeye çalışacaklardır. 2016 yılının ortalarında yayınlanacak dördüncü sezonu merakla bekliyoruz.

Braquo Konusu Nedir?

Fransız yapımı, gerilim ve gizem türünde yer alan Braquo‘da polis memurları Eddie Caplan, Walter Morlighem, Roxane Delgado ve Theo Wachevski‘nin hayatı bir an da değişecektir.  Çünkü en yakın arkadaşları olan Max intihar etmiştir. Arkadaşlarının intiharının ardından haksız yere suçlanan bu dörtlü dava edilir. Yaşanan tüm olayların ardından Max‘in arkadaşları mesleklerini riske ederek, kanunları çiğnemekten kaçınmayacaklardır. Kadrosunda Jean-Hugues Anglade, Joseph Malerba, Karole Rocher ve Nicolas Duvauchelle gibi isimlerin yer aldığı dizi IMDb‘de 8,1 puan almıştır.

Braquo Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin