Now Reading:

Bradley Cooper Limitless’a Geri Dönüyor!

Bradley Cooper Limitless’a Geri Dönüyor!

CBS kanalında bu sezon yayınlanmaya başlayan ve Limitless filminden uyarlanan, yine aynı adlı dizinin, kadrosunda ünlü bir konuk yer alıyor. Dizinin ilk bölümlerinde bir sahnede Eddie Morra karakteriyle karşımıza çıkan Bradley Cooper, dizinin 5 Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak “The Assassination of Eddie Morra” adlı bölümde yer alacak.

Bradley Cooper Limitless

2011 yılında vizyona giren ve Bradley Cooper‘ın başrolünde yer aldığı Limitless filminin devamı olarak görülen dizide, NZT-48 adlı bir uyuşturucu sayesinde insan zihni tam kapasiteyle çalışabilmektedir. Ve bu durumu avantaja çevirmek isteyen FBI, danışman olarak Brian Finch ile anlaşır. Brian, kendisine her gün düzenli olarak verilen haplar sayesinde FBI’ın çözemediği dosyalara kolaylıkla odaklanabilmektedir.

Öte yandan Once Upon A Time adlı diziden tanıdığımız Georgina Haig‘in dizinin kadrosuna katıldığını sizler ile paylaşmıştık. Dizide, Piper adlı karaktere hayat verecek oyuncu, yeniden senatör olmaya çalışan Eddie Morra‘nın başına bela olacak. Hayatından endişe eden Eddie‘yi koruma görevini ise Brian üstlenecek.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin