Haber

“Bir Karakter Game of Thrones’a Geri Dönecek”

Bu Haber Game of Thrones Dizisi Hakkında Spoiler İçermektedir!

2015-2016 dizi sezonu adeta yıllar önce sonlanmış dizilerin dönüş yılı oldu ve bu durum bizleri çok mutlu etti. Peki biten diziler birer birer dönmekte iken, neden ölen karakterler de tekrar bizlerin karşısına çıkmasın? İşte sırf böyle teselliler yüzünden aylardır Jon Snow‘un dönüşünü dört gözle bekliyoruz. Jon Snow hakkında yayınlanan bütün haberleri takip ediyor ve hatta Kit Harington‘ın saçlarını kestirmemesi bizler için büyük bir umut kaynağı oluyordu. İşte bugün umutlarımızı yeniden canlandıracak bir gelişme daha yaşandı.

Game of Thrones‘un 6. sezonunda bir bölümde yer alan Ian McShane, dizinin akıbeti hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu, sır gibi saklı tutulan karakterinin hayatını kaybetmiş birisini canlandırabileceğini açıkladı. Öte yandan verdiği röportajda McShane, “Benim bu dizideki görevim bir daha görmeyeceğinizi zannettiğiniz bir karakteri hayata döndürmek olacak.” dedi.

Bu haber yavaş yavaş dizinin hayranları arasında yayılmaya başlarken sizce kim geri dönecek? Jon Snow mu, Joffrey Baratheon mu yoksa Catelyn Stark mı? Yorumlarınızı bekliyoruz…

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Kitapta, Catelyn Stark, ‘Lady Stoneheart’ olarak geri geliyordu, ama bence dizi yapımcıları kitaba uymayıp, (ki, bunu daha önce de yaptılar) John Snow’u geri getirecekler. En düşük ihtimali de Joffrey Baratheon’a veriyorum çünkü dönmesi çok saçma olur. Şöyle ki; Joffrey’in esprisi kral iken herkese zulmetmesiydi. Ölümden geri dönse bile artık yeni bir kral var, kimsenin onu tekrar kral yapabileceğini sanmıyorum. Ayrıca insanlar öldüğünü bildikleri bir kişinin yeniden karşılarına çıkmasına korkar, bu yüzden de insan içine de çıkamaz şimdi bu. Ne yani, geri dönsün de sarayın mahzeninde saklanan bir Joffrey mi izleyelim? I don’t think so!

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu