Now Reading:

Arrow’un 4.Sezonunda Neler Olacak?

Arrow’un 4.Sezonunda Neler Olacak?

The CW kanalında yayımlanan ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen Arrow dizisinin süper kahramanı Oliver ve Felicity geride bıraktığımız sezon mutluluğu yakalamayı başarmışlardı.

Ancak Oliver Queen, uzun süredir Ra’s Al Ghul ile büyük bir çekişme içerisindeydi. Bu düşmanlıktan iki tarafta çok yıpranmıştı ve yorgun düşmüştü. Ardından Oliver, yorgun ve bitkin düşerek, mücadelesini ikinci plana erteleyerek, çok sevdiği oku ve yayını raflara kaldırmıştı. Çünkü Oliver artık mutluluğun geldiğini düşünüyordu.

Tabi ki Oliver‘ın mutluluğu zannettiği kadar uzun olmayacak. Çünkü, Starling City gibi belalar ve tehlikelerle dolu bir şehir Oliver‘ı sürekli kendisine çekecek. Ama Oliver‘ı mutluluğun içerisinden çekip çıkaran ve şehre geri döndürecek olan olay ne olacak?

Öyle ki, dizinin başrol oyuncularından Stephen Amell, Twitter hesabı üzerinden yazdığı kısa bir cümle ile bizlere biraz ipucu veriyor. Stephen Amell attığı mesajda “What’s wrong Speedy?” yani, “sorun ne, Speedy?” diyerek, kız kardeşi Thea‘nın başının belada olduğunu mu yoksa başka bir şeyi mi kast ettiği şimdilik belli değil. Ama bildiğimiz gibi, Lazarus Pit bir etkide bulunduysa ve Thea‘nın karakteri değişiyorsa, ona yardım edebilecek tek bir kişi var. O isimde tabi ki Oliver Queen.

Dizinin merakla beklenen 4. sezonu 7 Ekim 2015’te yayımlanacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.