Now Reading:

Arrow/The Flash Spin-Off’unda Kadro Şekilleniyor

Arrow/The Flash Spin-Off’unda Kadro Şekilleniyor

The CW kanalında yayımlanan ve izleyiciler tarafından oldukça sevilen The Flash ve Arrow dizilerinin spin-off‘u yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

Arrow dizisi başrolde Stephen Amell ile birlikte beklenenden çok ilgi gördü ve yine aynı evrende, başrolünde Grant Gustin‘in yer aldığı The Flash dizisi yaratıldı. Bu iki dizinin de başarıya ulaşmasıyla birlikte DC evrenini daha da genişletmek isteyen yapımcılar kollarını yeni proje için sıvadılar.

Arrow/The Flash spin off’una yeni katılan isim ise, Edge of Tomorrow ve Attack the Block  filmlerinden aklımıza gelecek olan Franz Drameh. Genç oyuncu, yaşadığı bir sakatlık sonrası sporu bırakmış ve araba tamircisi olarak çalışan birisini canlandıracak. Ve bir gün yolu S.T.A.R Labs ekibi ile kesişecek, onun için her şey daha farklı olacaktır. Karakterin ismi ise Jay Jackson olarak yapımdaki yerini alacak.

Franz drameh

Yapıma Son Katılan Oyuncu Franz Drameh

Yapımın kadrosundaki diğer oyuncular ise şöyle; Captain Cold(Wentworth Miller), The Atom(Brandon Routh), Black Canary(Katie Cassidy), Hawkgirl(Ciara Renee), Heat Wave(Dominic Purcell). Yani ismi her ne kadar da Arrow ve Flash gibi görünse de yapım tek bir süper kahraman değil, daha çok bir süper kahramanlar ekibi üzerinden işlenecek.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.