True Blood dizisinden tanıdığımız ve burada adından söz ettiren Anna Paquin yedi yıldır devam eden serüveninin son bulmasının ardından bir süre dinlendi ve gelen teklifleri kabul etmedi. Güzel oyuncu Madame X dizisiyle tekrar hayranları ile buluşacak.

HBO kanalında başlayacak olan Madame X mini dizidir. Deadline‘da yayınlanan bir habere göre yapım, Kate Manning‘in romanı My Notorious Life‘tan uyarlanacak. Bu mini dizide Anna Paquin’in canlandıracağı Axie Muldoon adlı karakterin başından geçen olaylara tanık olacağız. Muldoon’ın etrafından gelişen olayları izleyeceğimiz yapım ayrıca Victoria Döneminde New York şehrinde geçecek.

Oldukça varlıklı olan genç ve güzel Axie, kocasının iş dünyasında tutunmasına yardımcı olacak ve onu kuracağı yeni işinde maddi olarak destekleyecektir. Kocasının kuracağı iş ise ebelik üzerine olacak ve Axie, kadınların üreme ve doğum hakları ile ilgili onlara destek olacaktır. Dizinin yapımcılığını ise Paquin’in True Blood dizisinden rol arkadaşı ve ayrıca eşi olan Stephen Moyer üstlenecek.

Dizinin çekim ve yayınlanacağı tarih hakkında henüz kesin bir bilgi de bulunmamaktadır.

steve-anna

Bir cevap yazın