Now Reading:

Amerika Başkanlık Seçimleri Dizi Oluyor

Amerika Başkanlık Seçimleri Dizi Oluyor

Amerika’da geçtiğimiz Kasım ayında gerçekleşen ve dünya genelinde büyük bir heyecanla takip edilen Amerika Başkanlık Seçimleri’nin Ryan Murphy tarafından dizi haline getirileceği uzun bir süredir konuşuluyor, dedikodu kazanı kaynıyordu. Hatta American Horror Story‘nin teması bile olabilir iddiaları ortalıkta dolaşıyordu. Ve gün geldi HBO sağ gösterip sol vurdu ve seçimleri konu alan bir dizi hazırlığında olduklarını duyurdu.

2012 yılında Emmy kazanan Sarah Palin‘in 2008 seçimlerine olan etkisini masaya yatıran Game Change‘in yaratıcı kadrosunun kaleminden çıkacak olan dizinin henüz ismi ya da kadrosu belli değil ancak sloganı belli; “Tüm zamanların en büyük politik hayal kırıklığı”

Tom Hanks ve Gary Goetzman‘ın yapımcı olarak yer alacağı dizinin yönetmen koltuğunda Jay Roach oturacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Len Amato, “Mark Halperin ve John Heilemann ile yeniden çalışacağımız için çok heyecanlı ve mutluyuz. Eminim bu yapım modern Amerika politikasına kendine özgü bir katkı da sağlayacaktır.” dedi.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin