Now Reading:

American Gods İlk Fragmanı!

American Gods İlk Fragmanı!

American Gods (Amerika’nın Tanrıları) Neil Gaiman’ın 2001 yılında çıkarmış olduğu kitabın uyarlaması olarak ekranlara gelecek. Özellikle kitabın hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizi Starz ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Dizinin yaratıcıları ise Byran Fuller (Hannibal) ve Michael Green (Heroes).

Dizinin başlangıcı eski bir suçlu olan Shadow Moon (Ricky Whittle), hapishaneden çıktıktan sonra, karısı Laura (Emily Browning) ve en yakın arkadaşı Robbie (Dane Cook) öldüğünü öğrenir ve bundan sonra dünya yapayalnız kalmıştır. Shadow’un bu yalnızlığı çok uzun sürmüyor, kısa bir süreden sonra gizemli bir adam olan Mr.Wednesday (Ian McShane) ile tanışır ve bu gizemli kişi Shadow’a tuhaf bir iş teklifinden bulunur. İşi kabul ettikten kısa bir süre sonra Shadow kendisini Amerika yollarında bulur ve bir zamanlar büyük tanrıları olan, lakin şuanda eski tanrılar olarak bilinen kişilerle, Amerika’nın yeni tanrılarına karşı olan savaşa dahil olur.

Güzel bir oyuncu kadrosu, güzel bir konu bizleri çok başarılı bir dizi daha bekliyor gibi. Özellikle kitabı okuyan kişiler tarafından beklentiler çok yüksek tutulmuş durumda. Açıkçası ben kitabı okumama rağmen yapımcılar ve oyuncular sayesinde beklentimi oldukça yukarıya çekmiş durumdayım.

Dizinin Straz ekranlarında 2017 yılında yayımlanması bekleniyor. Tabii ben bu kadar bekleyemem derseniz kitabı okuyup diziye olan merakınızı giderebilirsiniz.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin