Now Reading:

Amazon’dan 5 Yeni Dizi

Amazon’dan 5 Yeni Dizi

Yeni sezona hızlı bir giriş yapmak isteyen ve hazırlıklarını kapsamlı tutan Amazon platformu, beş yeni dizi projesini ayrıntıları ile açıkladı. İşte önümüzdeki sezonda bizi hayranı yapabilecek beş yeni dizi…

Carnival Row

Dünya genelinde tanınan ve en başarılı yönetmenler arasında gösterilen Guillermo del Toro‘nun yapım kadrosunda yer aldığı dizinin senaryosu The 4400‘ın da yaratıcıları arasında yer alan Rene Echeverria tarafından kaleme alınacak. Gelecek zamanda geçecek dizide, insanların ve diğer her türlü yaratığın bir arada yaşadığı Burgue adlı şehirdeki seri katil terörü konu alınacak.

The Legend of Master Legend

Rolling Stone‘da çıkan ve gerçek hayattan esinlenilen makalelerden esinlenecek komedi dizisinde, gerçek hayattaki kahramanların hikayeleri anlatılacak.

The Marvelous Mrs. Maisel

Gilmore Girls‘ün de yapım ekibinde yer alan Amy Sherman-Palladino‘nun kaleminden çıkacak The Marvelous Mrs. Maisel adlı dizi 1950’li yıllarda geçecek. Dizide kahramanımız stand-up komedyeni olmak isteyen bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

Tropicana

Devrimden önce Küba’da oldukça bilinen, popüler bir gece kulübü The Tropicana çevresinde gelişen olaylar, eğlence sektörünü, devrimcileri ve CIA ajanlarını konu alacak.

Strange New Things

Michel Faber‘ın 2014 yılında yayınlanan ve büyük bir ses getiren romanı The Book of Strange New Things‘ten uyarlanacak dizi oldukça ilginç bir konuyla karşımıza çıkıyor. Çünkü; dizide gerçek anlamda iki ayrı gezegende yaşayan karı-kocanın aşk hikayesi anlatılacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin