Haber

Ali Babacan, Dünyaca Ünlü Dizide

Bu sezon USA Network kanalında yayınlanmaya başlayan ve ilk sezonunda gördüğü ilgi ile 2. sezon onayını da çok kolay bir şekilde alan Mr. Robot dizisinde Ali Babacan‘ın görüntüsü kullanıldı.

31514155

Dünyayı kasıp kavuran Mr. Robot dizisinde Ali Babacan‘ın IMF Başkanı Christine Lagarde ile yaptığı bazı görüşmelerin görüntüleri de yer aldı. Dizide, Babacan‘ın Lagarde ile kurgu gereği küresel hacker krizini görüştüğü sahneler yer aldı.

Dizide kullanılan diğer bir görüntü ise Ali Babacan, Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı ve ABD Merkez Bankası Başkanı Janet Yellen‘in Şubat ayındaki G20 zirvesinde bir araya geldiği görüntülerdi.

31514243

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Arkadaş şu saniyenin onda biri kadar bir vakitte gözükmesinden bile gurur duyuyorsanız ama yuh artık derim. Tamam, güzel, sevindirici bir haber ama bunun gurur duymakla bir ilgisi olmamalı. Sanki koskocaman ülkenin yönetici pozisyonundaki kişiler bi’ tane dizide saniyelik gözükmeye kaldı.. Tamam, ülkece başarıya hasretiz bu konularda ama bu kadar küçük şeylerde ‘gurur’ duymaya başlarsan, o gurur seni küçülttükçe küçültür..

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu