Chloe Sevigny, aslında yapımdan tanıdığımız bir isim. Hafızalarımızı  biraz zorlarsak Sevigny‘in American Horror Story‘in yayınlanan Asylum isimli sezonunda izlemiştik. Ve başarılı oyuncunun hayranları tarafından merakla beklenen “Hotel” isimli yeni sezonda da yer alacağı duyurusu yapıldı.

Bu duyuruyu sevilen dizinin yapımcılarından olan Ryan Murphy kendi kişisel Twitter hesabından duyurdu. Attığı Twitter mesajında Murphy, “Chloe Sevigny AHS ailesine katıldı ve onun aramıza katıldığını duyurmaktan ötürü heyecanlıyım” dedi. Bu haberle birlikte American Horror Story hayranları tarafından olumlu bir karşılık gördü.

Yapımın 2.sezonunda Shelley isimli bir kadını canlandıran Chloe Sevigny, acımasız bir doktor olan Arden‘ın deneylerine ve incelemelerine maruz kalmıştı. Ayrıca başarılı oyuncu, Those Who Kill, Zodiac ve American Psycho gibi yapımlarda da yer almıştı.

Lady Gaga, Matt Bomer, Cheyenne Jackson ve Wes Bentley gibi isimlerin yapıma katıldığını daha önceden duyurmuştuk ve son eklenen isim de Chloe Sevigny oldu. Ayrıca ünlü oyuncu ve yapımın en çok sevilen karakterlerinden Jessica Lange‘ın daha önceden yeni sezonda yer almayacağını da duyurmuştuk. Yapımın yeni sezon çekimlerine yaz aylarında başlanacak ve Ekim ayı gibi yeni sezon izleyiciler ile buluşacak.

Bir cevap yazın