Now Reading:

ABC Family Yaz Projeleri

ABC Family Yaz Projeleri

16-25 yaş arasına hitap eden ve The Walt Disney Company‘e ait olan ABC Family kanalı yaz projelerini açıkladı. Öyle ki ABC kanalı, bu yaz ekranları boş bırakmıyor ve tam 5 tane yapımla karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar. Bu yapımlar arasında hem yeni projeler hemde devam eden diziler yer alıyor.

Uzun süredir devam eden ve kanalın en başarılı yapımları arasında liderliğini sürdüren Pretty Little Liars dizisinin 6. sezonu 2 Haziran akşamı izleyicileri ile buluşacak.

Kanalın yeni dizilerinden Stitchers, 2 Haziran akşamı yayımlanmaya başlayacak ve oyuncu kadrosunda, Ross Kurt Le, Kyle Harris ve Emma Ishta gibi isimler yer alacak. Yapımın konusu ise, gizli bir devlet ajanı olan ana karakterimizin doğaüstü yeteneklerini kullanarak, ölmüş kişilerin beyinlerine girmesini konu edinecek.

Melissa and Joey dizisi ise, 4.sezonu ile kaldığı yerden devam edecek ve 3 Haziran akşamı ekranlardaki yerini alacak. Yapımın başrollerinde ise, Melissa Joan Hart ve Joseph Lawrence yer alıyor.

Türkiye’de 3 Adam ve geniş bir kadronun da dahil olacağı bir proje olan ‘Bana Baba Dedi’ dizisinin orjinal hali Baby Daddy, 4. sezonunun kalan yarısı ile birlikte yine 3 Haziran akşamı ekranlardaki yerini alacak.

Son olarak, Peter Paige ve Brad Bredeweg ikilisinin imzası bulunan The Fosters dizisi 3. sezonu ile 8 Haziran akşamı ABC Family ekranlarındaki yerini alacak ve bu yaz ABC dizileri izleyenler için kısmende olsa boş geçmeyecek.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.