Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Geride bıraktığımız Kasım ayında Netflix platformunun Muhteşem Yüzyıl‘ı satın almasının ardından büyük bir gelişme daha gündeme bomba gibi düştü. Öyle ki, Türk dizi tarihi boyunca yapılan en pahalı ve yurt dışına en çok yayılan dizimiz Muhteşem Yüzyıl bizleri çok gururlandırmıştı. Ve Dün Ezel dizisinin senaristlerinden Kerem Deren ve Pınar Bulut‘un yaptığı açıklamaya göre 20th Century FOX, Ezel dizisinin senaryosunu satın aldı.

Ezel

Dünyanın en büyük yapım şirketlerinden biri olan 20th Century FOX‘un dizinin senaryosunu satın almasıyla birlikte, dizinin çekilebilecek Amerikan versiyonunda Ezel, Eyşan, Cengiz, Bahar, Ramiz Dayı, Kenan Birkan gibi karakterleri hangi isimlerin canlandıracağı merak konusu oldu. Herkes birbirinden farklı isimleri ön plana atarken genelde Hollywood’un tanınmış simaları isteniyor. Ancak daha önce Suskunlar ve Son gibi Türk dizilerinin senaryoları yurt dışına satılmış, Suskunlar adlı dizi “Game of Silence” adıyla hazırlanmaya başlanmıştı. Ancak dizinin kadrosu, fragmanı hiç iç açıcı durmuyor. Çünkü kadroda tanıdık bir sima bile yok.

Game Of Silence Konusu Nedir

Yani 20th Century FOX‘un Ezel dizisinin senaryosunu satın alması onu illa ki yayınlayacakları anlamına gelmiyor. Belki de daha başlamadan Game of Silence gibi kimsenin bilmediği ya da merak etmediği silik bir projeye dönüşebilir. Ya da tam tersi iyi bir kadro eşliğinde harika bir iş ortaya çıkar. Ezel hakkındaki gelişmeleri bekleyerek takip edeceğiz.


Bir cevap yazın