Haber

2015’de En Çok Beklenen Diziler

2014’ün son günlerine yaklaşırken dizi sektörünün de hareketlendiğini söyleyebiliriz. Bu son çeyrek ve 2015’te merakla beklediğimiz yapımlar mevcut. Bu yeni yapımları sizler için bir araya getirdik. Bakalım önümüzdeki günlerde hangi dizileri izleyeceğiz?

Heroes Reborn (2015)

heroes+reborn+logo

Yaratıcı: Tim Kring
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Bilimkurgu
Durum: Yapımı Süren
Süre: 42 Dakika

Yapım 13 bölümlük mini dizi olarak tasarlandı. Yapımın konusu, önceki diziden de bildiğimiz gibi olağanüstü yeteneklere sahip normal insanların müthiş hikayeleri. Yeni karakter ve yeni hikayeleri senaryolarına ekleyen yapımda, orijinal dizinin ilk sezonundan izlerde mevcut.

Better Call Saul (2015)

better+call+saul+spoiler

Yaratıcı: Vince Gilligan
Ülke: ABD
Tür: Macera
Durum: Yapımı Süren
Süre: 60 Dakika

Breaking Bad’in spin-off’u olarak yayınlanacak dizi, düzenbaz ve kurnaz avukat Saul Goodman’ın Walter White öncesi maceralarına odaklanacak. Breaking Bad özlemi çektiğimiz bu günlerde bir nebzede olsa biraz hasret giderebileceğiz.

Agent Carter (2015)

agent_carter

Yaratıcı: Christopher Marcus
Ülke: ABD
Tür: Dram, Aksiyon
Durum: Yapımı Süren
Süre: 42 Dakika

Kendimizi 1946 yılında, hayatının aşkını kaybettikten sonra dul bir kadın olarak yaşamak zorunda kalan güzel ve genç ajan Peggy Carter’ın maceralarının içinde bulacağız. Marvin evreninde geçen yapım, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.

The Messengers (2014)

the-messengers

Yaratıcı: Eoghan O’Donnell
Ülke: ABD
Tür: Kore draması
Durum: Yapımı Süren
Süre: 42 Dakika

Ne olduğu belli olmayan bir cismin dünyaya düşmesi sonucu, birbirleriyle alakası yokmuş gibi görünen bir grup insan bir çeşit enerji patlaması sonucu ölür. Fakat uyandıktan sonra bu insanlar, aslında yaklaşan bir kıyameti önlediklerini fark ederler.

12 Monkey (2014)

12-monkeys

Yaratıcı: Terry Matalas, Travis Fickett
Ülke: ABD
Tür: Dram, Bilimkurgu
Durum: Yapımı Süren
Süre: 42 Dakika

2035 yılında dünya nüfusunun çok azı hayatta kalmayı başarabilmiştir çünkü tüm insanlığın yaşamını tehdit eden bir virüs salgını vardır. İnsanlar salgının etkilerinden en az şekilde etkilenmek için yer altına yerleşmiş ve koloniler halinde yaşamaya başlamıştır. Virüsü yok etmek için bilim adamları bir zaman makinesi icat ederler. İlk deneme başarı ile sonuçlanır ve James adlı denek kendini virüs yayılmadan önce bir akıl hastanesinde bulur. Bakalım insanları kendine nasıl inandırabilecek?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu