Haber

Walter’s Coffee Roastery, İstanbul

Dizi Mood olarak Walter’s Coffee Roastery hakkında bir şeyler yazmamak olmazdı dedik. Breaking Bad hayranları toplanın! Bugüne kadar 2’si Emmy Ödülü olmak üzere 100’ün üzerinde ödül kazanan, Walt ve Jesse’nin unutulmaz hikayesini anlatan Breaking Bad‘in sona ermesine hepimiz çok üzülmüştük. Breaking Bad olmadan günler nasıl geçer derken, dizinin yapımcıları Better Call Saul spin-off projesi ile bir nebze de olsa bizi bu dünyaya bağlı tutmayı başardılar. Peki bu nefes kesici dünyaya kahvenizi alıp girmeye ne dersiniz?

Daha önce hakkında onlarca yazı yazdığımız Breaking Bad ile ilgili bu defa çok farklı, konsept dışı bir yazıyı kaleme alıyoruz. Bize bu yazıyı yazdıran Deniz Kosan‘ı tebrik ederek konuya giriş yapalım.

Düşünün ki sabah işe giderken, yoğun tempo arasında kahve molası vermek istediğiniz zaman veya iki arkadaş oturup kafa kafaya verip projeler üzerinde çalışırken her zaman yanınızda Walter White ve Jesse var. Her yeni bölümünü heyecanla beklediğiniz, okulu, işi, gücü asıp bir solukta izlediğiniz Breaking Bad temalı bir kahve dükkanı açıldı. Hem de İstanbul’da.

9Gag, Buzfeed, Mashable gibi internet sitelerinde gördüğümüz, birbirinden enfes temaları iş yerlerine uyarlayan dükkanları gördükçe, “elin oğlu yapıyor!” diyor & iç geçiriyorduk. Saydığımız siteler ve daha fazlası artık İstanbul’da, Deniz Kosan nefis bir iş yapmış diye, Walter’s Coffee Roastery‘nin haberini yapıyor. Hem Breaking Bad hayranı olarak, hem de kahve aşığı olarak bu işi bizden birinin yapmış olmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

Yolunuz düşerse, – ki düşmesini beklemeden işinizi, gücünüzü bırakın ve gidin! – mutlaka Walter’s Coffee Roastery’e uğrayın.

https://instagram.com/p/5mpDV3EaYT/?taken-by=walterscoffee

https://instagram.com/p/5jgHQ8kaVP/?taken-by=walterscoffee

https://instagram.com/p/5UCCLeEaWO/?taken-by=walterscoffee

Adres: Caferağa Mah. Badem Altı Sk. No:21/B İstanbul

Umut C

#dizimood kurucusu, yabancı dizi izlemeyi sever.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Her ne kadar bu gibi yerlere gitmekten haz almasam da bu mekan cidden harika olmuş. Zaten düz mekanlar yerine bunun gibi yerler yapılsa hem bulunduğu yerin marka değerini arttırır, hemde müşterileri çekmek için neredeyse reklam yapmanıza bile gerek kalmaz, reklamın kendisi olursunuz. Birde T.A.R.D.I.S. kafe vardı ama resimlerden gördüğüm kadarıyla bunun kadar üst seviyede bir mekan değildi, zaten bu mekanın Moda’da olması bile ne kadar bütçe harcandığını az buçuk gösteriyor, umarım başarılı olurlar ve bu gibi girişimlerde bulunmak isteyenlerin şevkini kırmazlar.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu