İkinci sezonuyla 21 Haziran günü HBO kanalında severleri ile tekrar buluşan True Detective dizisi yeni sezonunda birçok tepkiye maruz kalmıştı. Dizinin üçüncü sezonu hakkında herhangi bir iptal ya da devam haberinin gelmemesi ise dedikoduları bir hayli artırmıştı.

Dizinin bu sezon sonunda iptal edileceğini savunanlara karşılık diğer kesim, dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto‘nun HBO kanalı ile yaptığı anlaşmanın 2018 yılına kadar olduğunu ve dizinin iptal edilemeyeceğini söylüyorlardı ancak bu duruma bugün bir açıklık getirildi ve işlerin hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı. Çünkü kanal ve yaratıcı arasındaki anlaşma True Detective‘i kapsamıyormuş. Nic Pizzolatto, 2018 yılına kadar HBO için proje üretecekmiş. Yani illa ki bu proje True Detective olacak diye bir zorunluluk yokmuş.

İlk sezonunun ardından büyük umutlarla ikinci sezon onayını kapan dizi maalesef hayranlarını mutlu edememiş, büyük ses getiren ilk sezonun gölgesinde kalan yeni sezon birçok eleştirilere maruz kalmıştı. Artık HBO‘nun açıklayacağı haberi bekliyoruz ancak iptal kararı çıkması durumunda biz pek fazla şaşırmayacağız.

3 Comments

 1. ahmetbul 19 Kasım 2015 at 18:55

  edilsin edilsin sıkıcı senaryo bence.

  Reply
 2. ahmetbul 30 Kasım 2015 at 18:49

  e deilecek daha yeter.

  Reply
 3. ahmetbul 1 Aralık 2015 at 21:58

  old story bad ..

  Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir