2001 yılında vizyona girmiş ve o dönemin en çok konuşulan filmleri arasında gösterilen Training Day filmi CBS tarafından televizyon dizisi olarak uyarlanacak. Hazırlıklara hızlı başlayan kanal dizinin pilot bölüm siparişini verdi.

2001 yılında görücüye çıkan ve Antoine Fuqua‘nın yönetmenliğini üstlendiği, David Ayer‘in senaryosunu yazdığı ve Denzel Washington gibi usta bir ismin başrolünde yer aldığı film bakalım beyaz perdedeki başarısını küçük ekranda da sürdürebilecek mi?

Türkçeye İlk Gün ismiyle geçen filmin kadrosunda Washington‘ın dışında, Tom Berenger, Scott Glenn ve Ethan Hawke gibi isimlerde yer alıyordu ve hatta Denzel Washington bu filmdeki başarısıyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar‘ını kazanmıştı. Aynı şekilde Ethan Hawke da En İyi Yardımcı Erkek Oscar‘ına aday olmuştu.

CBS kanalında yayınlanacak dizinin yapımcılığını Jonathan Littman ve Jerry Bruckheimer üstlenecek. Ve Los Angeles polis teşkilatında görev yapan narkotik dedektifi ve genç bir polis memurunun, çetelerin barındığı tehlikeli sokaklarda verdikleri mücadelelere tanıklık edeceğiz. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ve detaylarını, bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir