Geçen hafta Pazar akşamı yedinci bölümü yayınlandıktan sonra The Walking Dead‘in önümüzdeki Pazar akşamı ekrana gelecek olan sezon arası final bölümünden merakla beklenen fragman yayınlandı.

Maggie ve Jesus‘un Saviors‘ın teslim olmalarının artık kaçınılmaz hale geldiğiyle ilgili konuşmalarının yer aldığı aksiyon dolu fragman, toplam 90 dakikadan oluşacak final bölümünde yaşanabilecek sürprizlerin adeta habercisi niteliğini taşıyor.

Dizi hakkındaki gelişmelerin konuşulduğu Talking Dead programında, sunucu Chris Hardwick önümüzdeki bölüm hakkında “Önümüzdeki hafta herkesin konuşacağı, şok edici bir an yaşanacak.” dedi. Dizinin tarihine baktığımızda en büyük gelişmelerin sezon ya da yarı sezon açılışlarında ya da finallerinde gerçekleştiği durumu ise bu olayın yaşanacağı anlamına geliyor.

AMC kanalının uzun soluklu yapımı sekizinci sezonunda reytinglerde düşüş yaşamaya başlamıştı. 22 Ekim tarihinde açılış bölümü yayınlanan dizi, 2011 yılında yayınlanan ikinci sezonun ardından en düşük reyting istatistikleri ile yüzleşmek zorunda kalmıştı.

(Visited 31 times, 1 visits today)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.