Bu sezon ABC kanalında yayınlanmaya başlayan ve 2011 yılında vizyona girmiş, yine aynı adlı filmden küçük ekrana uyarlanan The Muppets tam sezon onayını almayı başardı.

21 Temmuz tarihinde yayınlanmaya başlayan dizinin 1. sezon 5. bölümü 26 Ekim tarihinde yayınlanmış ve dizi ekibi ABC‘den gelecek olumlu haberi beklemeye başlamıştı. Ve ABC‘den onay gelmesiyle birlikte The Muppets‘ın ilk sezon bölüm sayısı 16’ya çıkarıldı, böylece dizi tam sezon onayı almış oldu.

The Big Bang Theory‘nin de yapımcıları arasında olan Bill Prady‘nin altında imzası bulunan dizi, 18-49 yaş arasındaki izleyicilerin izleme oranlarına göre onayı kaptı.

Miss Piggy ve Kermit ikilisinin ayrılığıyla büyük ses getiren yapımda, The Muppets‘ın görmediğimiz yanları anlatılıyor.

4 Comments

 1. ahmetbul 31 Ekim 2015 at 19:55

  vay bide abc,iptal edilirse şaşırmayın 😀

  Reply
 2. Yahya 3 Kasım 2015 at 00:57

  Kuklaları tekrar hayata döndüren kaliteli bir yapım olmuş, ayrıca fragmanda kullandıkları esprileri ‘The Simpsons’ dizisinin mizah anlayışına benzettim (bu iyi birşey =)). Birde, önceden söyleyeyim sonra yanlış anlaşılma olmasın sözlerim herhangi bir aşşağılama, hakaret veya siyasi bir söylem kastı taşımamaktadır, tamamen şaka amaçlı, fragmanın sonunda çıkan bebek Fethullah Gülen’e benzememişmi? 😀

  Reply
  1. ahmetbul 4 Kasım 2015 at 21:26

   benzememiş.

   Reply
   1. Yahya 4 Kasım 2015 at 21:47

    Tamam. 😉

    Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir