Supergirl‘ün National City’yi kurtarmak için The Flash‘ten yardım alacağı geride bıraktığımız ay belli olmuştu. İki dizinin de yapımcılığını üstlenen Andrew Kreisberg ve Greg Berlanti, Supergirl fikrinin ortaya atıldığı ilk günden bu yana buluşmanın hayalini kurduğunu söylemişti. Ve bizim de merakla beklediğimiz büyük buluşmanın  ilk fotoğrafları yayınlandı.

"Worlds Finest" -- Kara (Melissa Benoist, left) gains a new ally when the lightning-fast superhero The Flash (Grant Gustin, right) suddenly appears from an alternate universe and helps Kara battle Siobhan, aka Silver Banshee, and Livewire in exchange for her help in finding a way to return him home, on SUPERGIRL, Monday, March 28 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.  Photo: Michael Yarish/Warner Bros. Entertainment Inc. © 2016 WBEI. All rights reserved.

3576050.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx 4854530.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx 0974360.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

0357450.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

Görsellerde, Kara ve Scarlet Speedster‘ın kostümsüz olarak tanıştığını ve ardından Silver Banshee ve Livewire için güçlerini bir araya getirdiklerini görüyoruz.  Grant Gustin‘in konuk olacağı ve aksiyonun dozunun biraz daha artacağı Supergirl bölümü 28 Mart tarihinde yayınlanacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir