Bu sezon Sky 1 kanalında yayınlanmaya başlayan Stan Lee’s Lucky Man, kanal tarafından verilen onayla önümüzdeki sezonda da hikayesine devam edebilecek. İkinci sezon onayını zorlanmadan alan yapım, yayınlanmaya başladığı ilk günden bugüne kadar ivmesini artırarak daha popüler bir hale gelmiş durumdadır.

Stan Lee’s Luck Man Konusu Nedir?

Bir çizgi roman serisi olan Stan Lee‘nin televizyon uyarlaması olarak karşımıza çıkan Stan Lee’s Luck Man‘in ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşmaktadır. Carnival Films tarafından ekrana getirilen yapım, kaliteli kumaşıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Her bir bölümü ortalama 2 milyon kişi tarafından takip edilen dizinin kadrosunda; James Nesbitt, Eve Best, Sienna Guillory, Amara Karan ve Steven Mackintosh gibi isimler yer almaktadır.

İngiliz Sky 1‘de yayınlanan dizinin konusu ise; Londra’da geçmektedir. Hikayede dedektifimiz Harry Clayton merkezde yer alır. Clayton karakterine The Hobbit ve The Missing gibi yapımlarda gösterdiği başarılı performans ile dikkatleri üzerine çeken James Nesbitt hayat vermektedir.

Karakterimiz Harry, gecelik yaşadığı bir ilişkinin sabahında kolunda şans getiren bir bileklik ile uyanır. Bu bilekliğin getirdiği ‘şans’ ile hayatı daha da zorlaşmaya başlar. Bizler de ekran karşısında kahramanımızın şans ve şanssızlığını dengelemeye çalışma mücadelesine tanıklık ediyoruz.

Stan Lee’s Luck Man Fragmanı

Son olarak hatırlatmakta fayda var. Dizinin ikinci sezonu büyük bir ihtimalle 2017 yılında yayınlanmaya başlayacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir