Ekranların fenomen dizisi Sherlock‘un yılbaşı özel bölümü olarak yayınlanacak The Abominable Bride bölümünün, kamera arkasında neler olup bittiğini merak ediyor musunuz? Yeni bölümlerini heyecanla beklediğimiz, BBC’nin en çok ses getiren yapımlarından birisi olan Sherlock’un kamera arkası görüntüleri BBC One kanalı tarafından yayınlandı.

Kanalın resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoda dizinin yaratıcısı ve aynı zamanda da senaryosunu yazan kişi olan Steven Moffat’ın dizi oyuncularıyla yaptığı konuşmalar ağırlıklı olarak yer alıyor. Steven Moffat, Sherlock’un başrolleri Benedict Cumberbatch, Martin Freeman ve Rupert Graves ile birlikte görünürken, dizinin nasıl bu başarıyı yakaladığı ve Sherlock ile Dr. Watson karakterlerinin uyumu öne çıkıyor.

Sir Arthur Conan Doyle tarafından yazılan Sherlock Holmes romanından uyarlanan Sherlock dizisi her yıl yeni yıla özel bir bölüm yayınlıyor. Bu yıl The Abominable Bride adıyla yayınlanacak bölüm, diğer sezonlardan ve bölümlerden bağımsız olarak yayınlanacak ve çok farklı bir hikaye anlatılacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Amanda Abbington, Una Stubbs ve Rupert Grives gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Sherlock ve takım arkadaşı Dr. Watson 1895 yılında geçen bir hikayenin tam ortasında… Dönemin tanınmış isimlerinden Thomas Ricoletti’nin karısı Bayan Ricoletti intihar eder ancak olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu konusunda şüpheler oldukça fazladır. Konuyu tabii ki işin uzmanı olan Sherlock Holmes ve Dr. Watson çözmek için çalışacaktır.

1 Ocak akşamı The Abominable Bride özel bölümünü BBC kanalında izleyebilirsiniz.

(Visited 156 times, 1 visits today)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.