ABS Family‘de ekranlara gelecek, merakla beklediğimiz Shadowhunters‘tan ilk tanıtım görüntüleri yayımlandı.

Başarılı yazar Cassandra Clare’in Mortal Instruments adlı kitaplarından ekrana uyarlanacak proje daha önce ülkemizde de Mortal Instruments: City of Bones (Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri) isimli filmle izleyicilerle buluşmuştu. Ancak sinemada beklenen ilgi ve gişe gerçekleşmedi. Mortal Intruments bu nedenle televizyona uyarlandı.

Shadowhunters (Gölge Avcıları) Clary Fray‘in hayatını anlatıyor. Fray ne insan, ne de bir melek. O bir melez. Her ikisinden de ortak güçler taşıyor ve bu nedenle hayatı çok farklı bir noktaya yöneliyor. Clary 18. doğumgününde gerçekten kim olduğunu öğreniyor ve büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Clary’nin annesi Jocelyn kötü güçler tarafından kaçırılıyor, Clary kendisini bir anda iyi ve kötünün, meleklerle şeytanların savaşında buluyor.

12 Ocak 2016’da ABC Family’de başlayacak olan Shadowhunters’ta Katherine MacNamara, Alberto Rosende, Dominic Sherwood, Emeraude Toubia, Harry Shum Jr. ve Isaiah Mustafa gibi oyuncular yer alıyor. Shadowhunters’ın yayımlanan ilk tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rVIS7fW0ZXY

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir