Doctor Who hayranlarını çok mutlu edecek bir haber ile karşınızdayız! Öyle ki, Profesör River Song Noel Özel Bölümü için Doctor Who‘ya geri dönüyor. Hangimiz tanıdık simaların, severek izlediğimiz yapımlara geri gelmelerine sevinmeyiz ki?

Evrenin en karmaşık ilişkilerinden birisine sahip olan Doktor ve Song, maalesef kavuşamayacak çünkü sizlerinde düşündüğü gibi Song, hayalet olarak kadroda yer alacak. Dizinin Noel Özel bölümü Steven Moffat yazarken, dünya genelinde beğenilen ve takip edilen Sherlock dizisinin yönetmeni Douglas Machinnon ise kamera arkasında yer alacak.

River Song karakterine hayat veren Alex Kingston yapıma geri dönüşü hakkında “Dürüst olmak gerekirse River’ın bir daha diziye döneceğini hayal etmemiştim. Bölümün senaryolarını okurken hem güldüm, hem de çok heyecanlandım. Moffat bize mizah ve sürpriz konuklarla dolu bir bölüm hazırlamış.” dedi

Dizinin 9. sezonu 19 Eylül Cumartesi,  Noel özel bölümü ise 25 Aralık Cuma günü yayınlanacak.

2 Comments

  1. Yahya 16 Eylül 2015 at 17:14

    River Song karakterini ne kadar 11. Doktor ile beraber görmeye alışık olsak da, 12. Doktor ile de uyum sağlayabileceğini düşünüyorum. Hatta River Song 11. Doktor çocuksu olduğu için aralarındaki ilişkide genellikle mantıklı kişi rolünü üstlenirdi, kim bilir, belki de 12. Doktor bu durumu tam tersine çevirebilir :).

    Reply
  2. ahmetbul 30 Kasım 2015 at 16:30

    şu doktor gitmeseydi ne izlerdim bee.

    Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir