Son zamanların en iyi dizileri arasında üst sıralarda gösterilen Prison Break dizisi 2009 yılında final yapmıştı. Kısa bir süre önce ise dizinin 10 bölümlük mini dizi olarak geri döneceğinin haberini sizlerle paylaşmıştık. FOX’un rekortmen dizisi Prison Break‘te aynı karakterlerle devam edileceğinin ortaya çıkmasıyla birlikte gözler Sara karakteriyle izlediğimiz Sarah Wayne Callies‘e çevrildi.

Prison Break’in ardından The Walking Dead ile adından söz ettirmeyi başaran ünlü oyuncu, Prison Break’te Michael Scofield (Wentworth Miller) ve Lincoln Burrows (Dominic Purcell) karakterleriyle birlikte ön plana çıkan en önemli karakterlerden birisiydi.

Prison Break’in dönüşüyle birlikte Sara‘nın da dönüp dönmeyeceği merak konusu. Bu soruyu da konunun muhattabı S.W. Callies verdiği bir röportajda yanıtladı. Projenin dönüşüyle ve Sara karakterinin olup olmayacağıyla ilgili kendisine hiçbir şekilde bilgi verilmediğini belirten Callies: “Michael ve Sara’nın ilişki çok özeldi. Eğer bu ikilinin ilişkisi bir şekilde devam edecekse, hali hazırda çalıştığım projeden de izin alabilirsem tabii ki Sara’yı severek canlandırabilirim. Kariyerim açısından Prison Break çok önemli bir yere sahip. Hala da aynı potansiyeli devam ediyor” dedi.

Bu sözlerle aslında Callies geri dönebileceğine dair yeşil ışık yakmış durumda. Artık iş Prison Break senaristlerine, yapımcılarına ve oyuncunun şuan dahil olduğu yapıma kalmış durumda. Öte yandan iki kardeşin dışında henüz diziye hangi karakterlerin dönüp dönmeyeceği konusu netlik kazanmadı.

Sizce hangi karakterler diziye dönmeli?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir