Norman Reedus, Glenn Hakkında Konuştu!

Yazıyı Oyla

Bu Yazı The Walking Dead Hakkında Ağır Spoiler İçermektedir!

the-walking-dead-season-4-norman-reedus

AMC kanalında 2010 yılından bu yana yayınlanmaya devam eden ve dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi bulunan The Walking Dead dizisinin 6. sezonu tam gaz devam ederken geride bıraktığımız hafta büyük bir hüsran yaşadık. Dizinin en sevilen karakterlerinden birisi olan Glenn trajik bir şekilde can vermişti.

Glenn Rhee hayranları bu durumu kabullenememiş ve çok üzülmüştü. Öyle ki dizinin yayınlanan son bölümünün final sahnesinde telsizden “imdat!” sesleri yükselmiş ve bu sesin Glenn‘e ait olduğu iddia edilmişti. Maalesef bu dedikodulara Norman Reedus son noktayı koydu.

Entertainment Weekly‘e röportaj veren başarılı isim “Herkes gibi bende Glenn’in ölümü karşısında çok üzüldüm ve şok oldum.” dedi. Reedus telsizden gelen sesle ilgili sorulan soruya ise, “Hayır, gelen ses Glenn’e ait değil.” dedi ve umutlarımızı sonlandırmış oldu.

İlginizi Çekebilir:

  1. yani öldürecekdiniz niye 6 sezon oynattınız?niye karısını hamile bıraktınız?ah ah bu senaristler.

  2. Diziler bu tip değişiklikleri daha sık yapmalı bence. Tamam, illaki bir ana kadro olacak, birileri sağ kalacak, ama kaç sene boyunca aynı şekilde devam ederse dizi monotonlaşmaya, etkisini kaybetmeye başlar (Kurtlar Vadisini kesinlikle tenzih ederim :D). Arada birilerinin ölmesi lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar