USA Network kanalında 2015 yılında yayınlanmaya başlayan ve adından sıkça söz ettiren diziler arasına giren Mr. Robot‘un yeni sezonu hakkında gelişmeler var. Teknolojinin geldiği karanlık yüzü, psikolojik gerilim ve aksiyon türünde izleyicisine aktaran Mr. Robot‘un yeni sezon oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı.

Tyrell Wellick‘in kendisi gibi oldukça tehlikeli olan eşi Joanna Wellick rolünde izlediğimiz Stephanie Corneliussen ve Evil Corp.‘un CEO’su Philip Price‘a hayat veren Michael Cristofer dizinin ikinci sezonunda da olacaklarını açıkladılar. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda açıklanan habere göre de; Evil Corp.‘un hacklenmesini araştıracak olan FBI ajanına Grace Gummer‘ın hayat vereceği açıklanmıştı. Dizinin konuk oyuncu kadrosunda ise dikkatleri en çok çeken isim ise müzik dünyasının yakından tanıdığı Joey Bada$$ olacak. Dizide Bada$$, Elliot‘ın karşı komşusu olarak karşımıza çıkacak.

Harika ve beklentilerin üstünde sonlanan ilk sezonun ardından, merakla beklediğimiz ikinci sezonun ne zaman ekranlardaki yerini alacağı ise henüz belli değil.

 

2 Comments

 1. FAV 9 Mart 2016 at 19:43

  Fx değil de USA olmasın kanal

  Reply
  1. Utku Candan 9 Mart 2016 at 19:52

   Teşekkürler FAV, düzelttik.

   Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir