Merakla Beklenen Dizinin İlk Görselleri Yayınlandı

Yazıyı Oyla

Online yayın platformu Hulu‘nun mini dizi projesi olan 11/22/63‘ün ilk fotoğrafları yayınlandı. Stephen King‘in yine aynı adlı romanından uyarlanan dizinin arka planında ise j. j. Abrams yer alıyor.

0868880.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

0872010.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx 0878260.jpg-r_x_600-f_jpg-q_x-xxyxx

11 22 63

Kadrosunda ise, James Franco, Chris Cooper, Daniel Webber, Lucy Fry ve Cherry Jones gibi isimleri barındıran dizide, Jake Epping adlı İngilizce öğretmeninin, zamanda yolculuk yapması ve John F. Kennedy suikastını engelleme çabası anlatılacak.

16 Şubat 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak diziyi merakla bekliyoruz…

İlginizi Çekebilir:

  1. ##### BU YORUM DİZİ HAKKINDA BÜYÜK ‘SPOİLER’ İÇERMEKTEDİR #####
    Aslında dizinin konu alındığı kitabı SK yazmamış olsa birçoğumuzun dönüp bakmaya tenezzül bile etmeyeceği kadar klasik bir konu işlenmiş, ama buna rağmen kitapta ustalığını konuşturmuş SK. Özellikle betimlemeleriyle sizi 60’ların Amerikasına götürüyor, etrafta klasik amerikan arabaları, dizi dizi evler vs. fakat kötü yönlerini de aktarmıyor değil usta: her yerde sigara içen insanlar, artan ırkçılık.. Ama benim kitapta hoşuma gitmeyen şeyler Sadie ile Jake’in aşklarının çok klasik olması (zaten SK bile bu konu hakkında “iyi bir aşk yazarı olmadığını” söylemiştir.) (bu arada kitap JFK suikastinden daha çok bu ikili arasında geçiyor. (zaten geçmişe ilk gittiği 58 yılı ile JFK’nın suikaste uğradığı 63 yılına kadar arada 5 sene var.)), SK gibi bir ustanın kitabın sonunu belkide zaman yolculuğu hakkında yazılan kitaplar arasında en klasik olan yöntemle bitirmeyi seçmesi, yani bugünü kurtarmak için geçmişi değiştirdiği (oswald’u (JFK’nın katili) halledip, JFK’yı kurtardığı) için bugünün daha beter bir hale gelmesi (en klişe zaman yolculuğu kitap/film finalidir belki de), SK’dan daha orjinal bir son beklerdim şahsen. Tabii bunlar kitabın ustalıkla yazılmış güzel bir eser olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ##### BU YORUM BU KISMA KADAR ‘SPOILER’ İÇERMEKTEYDİ, gerisini gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz 🙂 ##### Dizi için James Franco’nun iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum, diğer oyuncuları daha önce izlemediğim için fikir sahibi değilim, sadece resimden yola çıkarak yorum yapmak ise saçma olur. Umarım kitaba yakışır bir dizi olur.

    1. 😀 İşin aslı Ahmet benim gibi Iphone 6 çekilişi için yorum yapıyor. Yalnız aramızdaki fark, ben yorumlarıma özeniyorum, Ahmet ne kadar çok yapabilirim diye bakıyor.. İşte bu yüzden bende onun gibi hızlı yorum yapmaya başladım :D.

  2. arkadaşlar yorum karışmış.biliyorum başlamadığını.hemen fesatlık yapmayın :D. asena ahmet adım nasıl kız olabilirim? sekmeyi kaydırınca karışmış kimin bilip bilmeden yapmadığını biliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar