Geçtiğimiz sezon finalinde bugüne kadar en çarpıcı finallerden birisini izlediğimiz Game of Thrones‘ta gözler yeni sezona çevrilmiş durumda.

Jon Snow’un ölüp ölmediği, tekrar dirilip dirilmeyeceğine yönelik iddialar ortaya atılmışken; dizide Jon Snow’u canlandıran ünlü oyuncu Kit Harington‘dan da şaşırtıcı bir açıklama geldi. HBO ekranlarında yayınlanan Game of Thrones sezon finaliyle birlikte milyonlarca kişiyi şok etmiş, Jon Snow’un defalarca öldürücü darbelere maruz kalması artık onun için sonun geldiğini gösteriyordu. Ancak yayınlanan fragman ve dizinin hayranlarının ortaya attıkları çılgın teoriler bir türlü Jon Snow’un öldüğünü kabullenmemizi güçleştiren faktörler oldu.

Jon Snow’a hayat veren Kit Harington gerçekleştirdiği röportajda karakterin geleceğine dair şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Time Out Londra’ya vermiş olduğu röportaj:

Time Out Londra: Dizide Jon Snow ile ilgili hiç yeni sahne çekildi mi?

Kit Harrington: Artık kesinlikle dizide değilim ve yeni yayınlanacak bölümlerde de yer almayacağım. Sadece “ölü olduğum” birkaç sahnede yer aldım bu da yaptığım en başarılı oyunculuklardan oldu diyebilirim.

Time Out Londra: Peki yeni bölümlerin nasıl şekilleneceğini biliyor musun?

Kit Harington: Ölümümün üzerinden ne kadar geçtiğini ve sonrasında yer alan birkaç detayı biliyorum ancak maalesef bunu paylaşamam. Genel olarak yeni bölümlerde ne olacağını gerçekten de bilmiyorum.

Bakalım bu açıklamalar dizi ile ilgili gerçekten de neler ifade ediyor? Game of Thrones ekranlara döndükten sonra özellikle Jon Snow ile ilgili bölümler çok çarpıcı sahneler olacağa benziyor. Milyonlarca kişi Jon Snow’un ölmediğine inansa da, peki gerçekten öldüyse ve geri dönmezse? İşte o zaman büyük bir hayal kırıklığı bizleri bekliyor demektir…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir