Lütfen Dikkat! Bu haber Game of Thrones’un 5. sezonu ve finali hakkında spoiler içermektedir!

Bugüne kadar Game of Thrones diyarından kimler geldi kimler geçti. Ne kadar haksız ölüm, ne kadar kan gördük. Ancak Jon Snow‘un ölümünü, diğerlerini kabullendiğimiz kadar kabullenemedik. Çünkü Eddard Stark, Catelyn Stark ve Robb Stark öldüğü zaman, acaba geri dönecek mi? demedik ve olduğumuz yere yığılıp yasımızı tuttuk.

Gel gelelim, Kit Harington‘ın hayat verdiği Jon Snow karakterinin ölümü neredeyse bütün dünyada büyük bir yankı uyandırdı ve bunu kabullenemedik. Gece nöbetindeki arkadaşları tarafından ihanete uğrayan ve adice öldürülen Snow‘un acısı içimize işledi. Öyle ki, sosyal medyada “Jon Snow’un Kırkı” adı altında buluşma etkinlikleri bile düzenleniyor. Ve herkesin merak ettiği Jon Snow öldü mü? sorusunun cevabını Kit Harington ve dizinin yapımcıları net bir şekilde açıkladı “Jon Snow öldü, gelecek sezon olmayacak” diyerek bu durumu noktaladılar.

Öte yandan, internet aleminde Game of Thrones fanlarını ayağa kaldıran bir görüntü dolaşıyor. Bu görselde, başarılı oyuncu Harington‘ı Wimbledon Turnuvasında meşhur Jon Snow saçlarıyla görüyoruz. Daha önce, çekimlerin ardından hemen saçlarını kestiren Harington‘ın saçlarını neden kestirmediği büyük bir merak uyandırdı. Acaba gelecek sezonda rolüne devam mı edecek sorusunu akıllara getirdi. Tabi ki bu sadece bir teori ve Snow‘u sevenlerin iyi düşünceleri gibi görünüyor. Oyuncu belki de tarz değişikliğine karar vermiştir.

Jon Snow

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir