John Constantine Hangi Dizide Yer Alacak?

Son zamanlarda televizyon dünyasında adeta cadı kazanı kaynıyor. Game of Thrones‘da Jon Snow yaşayacak mı?, The Walking Dead‘de Glenn öldü mü ölmedi mi? Derken bugün ise gündeme bomba gibi bir iddia daha düştü. BleedingCool‘da yayınlanan bir habere göre, DC’s Legends of Tomorrow‘un senaryosu hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı.

Yapılan habere göre dizinin senaryosu, kadrosu ve yolunda ilerleyen akışta radikal bir değişim yapılacak. Bu değişimlerden bir tanesi ise Constantine hayranlarını çok mutlu edecek. Çünkü, Matt Ryan tarafından canlandırılan John Constantine karakteri DC’s Legends of Tomorrow‘da boy gösterecek! Evet bu büyük bir iddia ama hayata geçmesi o kadar da zor olmayabilir. 2017 yılında yayınlanacak dizinin ikinci sezonunda Steve R. McQueen‘i de görebileceğimiz yapılan iddialar arasında yer alıyor.

Constantine Konusu

24 Ocak 2014 tarihinde ilk bölümü ile karşımıza çıkan ve ülkemiz dahil birçok ülkede kendisine hatırı sayılır bir hayran kitlesi kazanan Constantine, düşük reytingler sebep gösterilerek sezon sonunda iptal edilmiş ve bizler dahil dizinin hayranları çok üzülmüştü. Yapılan birçok protestoya rağmen NBC diziyi iptal etme karalılığını sürdürmüş ve bizlerin umudunu tüketmişti. Peki bu kadar çok sevilmesine rağmen iptal edilen dizinin konusu nedir?

Dizinin başrolünde Matt Ryan‘ın hayat verdiği John Constantine karakteri yer alıyordu. Sinema filmi de bulunan yapım tamamen filmden uyarlanarak dizi haline getirilmiş ve DC Comics‘in korku dolu hikayelerinden uyarlanmıştı. Cehennemden kaçarak dünyaya inen ve insanlara zarar vermek isteyen şeytana engel olmaya çalışan kahramanımız John Constantine‘in birbirinden zevkli ve aksiyon dolu hikayesi işleniyordu.

constantine

 

3 Comments

 1. ahmetbul 28 Kasım 2015 at 17:11

  no smoking yazısının önünde sigara içmek benimde hayalim 😀

  Reply
 2. ahmetbul 30 Kasım 2015 at 18:53

  ve çok iyi poz vermiş.

  Reply
 3. ahmetbul 1 Aralık 2015 at 22:04

  hep cool olmak istemişimdir.

  Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir