Jason Momoa’nın Yeni Dizisi Belli Oldu

Yazıyı Oyla

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi bulunan Game of Thrones dizisinde hayat verdiği Khal Drogo karakteri ile büyük kitlelere ulaşmayı başaran Jason Momoa‘nın yeni dizisi belli oldu.

190846

Netflix platformunda yayınlanacak Frontier dizisinde yer alacak başarılı oyuncu, 18. yüzyılın sonlarına doğru kürk ticareti yapan vahşi insanların aksiyon ve şiddet dolu dünyasında kendisine yer bulacak.

2016 yılında yayınlanmaya başlayacak dizinin kadrosunda ayrıca Zoe Boyle, Alun Armstrong, Allan Hawco ve Landon Liboiron gibi isimler yer alacak. Öte yandan Brad Peyton‘ın yönetmenlik koltuğunda oturacağı dizide Peter Blackie ve Rob Blackie yaratıcılık unvanına sahip. Dizinin ilk sezonu ise 6 bölüm olarak planlanmış…

İlginizi Çekebilir:

  1. Khal drogo karakteri en çok beğendiğim dizi karakterleri arasında yer alıyor. Gerçekten müthiş bir oyunculuk çıkarmıştı ve diziden ayrılışı içime oturmuştu. Yeni dizisinde de başarıl ıolacağını düşünüyorum

  2. “18. yüzyılın sonlarına doğru kürk ticareti yapan vahşi insanların aksiyon ve şiddet dolu dünyasında kendine yer bulacak.”
    tam kendisine yakışır bir rol olmuş daha ne diyebilirim ki? 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar