True Blood, Orphan Black ve The Tudors gibi yapımlardan tanıdığımız James Frain, 2. sezonu merakla beklenen Gotham dizi ekibine dahil oldu. Başarılı oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı netlik kazandı ve kardeşiyle tanışma fırsatımız bile olmuştu. James Frain‘i yapımda Tabitha Galavan‘ın kardeşi Theo Galavan olarak izleyeceğiz. Theo, cesur, zengin ve zeki bir sanayici olarak karşımıza çıkacak.

James Frain Gotham

James Frain

Bruno Heller tarafından yaratılan Gotham dizisi DC Comics‘ten uyarlanmıştır. Dizi New York, Chicago ve Detroit’de çekilmektedir fakat yapıma Gotham Şehri diye aktarılmaktadır. FOX kanalında yayımlanan yapımda Batman‘den tanıdığımız polis James Gordon‘un ve Gotham‘ı yuvaları yapan kötü adamların hikayesi anlatılmaktadır.

Dizinin merakla beklenen 2. sezonunda bizleri neler bekliyor?

Dizinin yapımcısı John Stephens, yapımın merakla beklenen yeni sezonu için, “Milyarder Bruce Wayne karakteri yükselişini sürdürecek ve belki gelecekte Joker olabilecek isimler arasında yer alan Jerome’u da diziye konuk edebileceğiz” dedi. Ancak gözlerden kaçmayan ilk nokta, Bruce Wayne‘in hikayesinin yolunda devam etmesi için küçük Batman’ın biraz daha büyüyüp gelişmesinde fayda var gibi görünüyor. Ve bizimde aklımıza gelen ilk şey Gotham‘ın ikinci sezonunda zamanda yolculuk yapılarak ileri bir tarihe mi gidilecek? sorusu oldu.

Yeni sezonuyla Eylül ayının ortalarında yayımlanması planlanan diziyi bizlerde merakla bekliyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir