FXX kanalında yayınlanan, ekranların uzun soluklu dizilerinden It’s Always Sunny in Philadelphia için kanal tarafından iki sezon daha sipariş aldı. Geçtiğimiz yıl da iki sezon onayı birden alan başarılı dizi, geçtiğimiz günlerde 11. sezon finali yaparak tatile gitmişti. 12. sezonun onayının verildiğini daha önceden duyuran FXX kanalı, 13 ve 14. sezon onaylarının da verildiğini ve ek sezonların yazılması için yapım ekibinin sipariş verdiğini duyurdu.

İlk defa 2005 yılında seyirciyle buluşan It’s Always Sunny in Philadelphia şuana kadar devam eden sezonlarıyla birlikte televizyon tarihinin en uzun soluklu komedi dizisi konumunda. Başrollerinde Charlie Day, Rob McElhenney, Glenn Howerton, Kaitlin Olsun ve Danny DeVito gibi yıldızların yer aldığı dizinin yaratıcıları ise Glenn Howerton ve Rob McElhenney. İkili dizinin oyuncu kadrosunun da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

11. Sezon fragmanı

Bugüne kadar 3 defa Primetime Emmys ödüllerine aday gösterilen ancak bu ödülü henüz kazanamayan dizi farklı ödüllerde toplam 6 aday gösterilme başarısına imza atarken, Satellite Ödüllerin’de 2011 yılında En İyi Televizyon Dizisi (Komedi, Müzikal) ödülünü kazanmayı başarmıştı.

(Visited 36 times, 1 visits today)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.